محصولات بهداشتی, مراقبت و سلامتی

سرم دو فاز مو سر

سرم دو فاز مو سر

سرم دو فاز مو سر

شاید شما هم جز آن دسته از افرادی باشید که مو های سرتان به سختی حالت دلخواه شما را به خود می گیرد. اغلب افراد بعد از شست و شو مو سر خود یا حین استفاده از ابزار های برقی و حرارتی حالت دهنده برای ایجاد حالت مورد نظر خود در مو هایشان با مشکل مواجه می شوند. به همین منظور محصولاتی تحت عنوان اسپری یا سرم دو فاز مو سر به بازار عرضه شده است.

سرم دو فاز مو سر

سرم مو، یک محصول تقویت کننده و نرم کننده مو است که بر روی مو های مرطوب یا نم دار زده می شود تا شانه کردن مو سر راحت تر انجام شود. به این شکل با کاهش گره خوردگی مو، علاوه بر شانه پذیری بهتر، ریزش مو سر نیز کاهش می یابد. زیرا فشار وارد شده بر ریشه مو ها و به دنبال آن کشیدگی مو ها کاهش می یابد.

با توجه به مواد روغنی به کار رفته در این سرم ها و اسپری ها، به راحتی می توان قبل از استفاده از لوازم برقی حرارتی مانند اتو مو و سشوار، این محصول را بر روی مو سر خود اسپری کنید. به این صورت به راحتی می توانید مو های خود را حالت دهید. در واقع استفاده از سرم دو فاز قبل از لوازم حالت دهنده، مدت زمان لازم برای قرارگیری حرارت بر روی مو سر، برای ایجاد مدل مو مورد نظر را کاهش می دهد و به این شکل از عوارض و اثرات جبران ناپذیر این محصولات تا حد زیادی جلوگیری به عمل می آید.

از جمله این عوارض و اثرات مخرب می توان به خشکی و شکنندگی مو سر، افزایش ریزش مو سر، ایجاد انواع موخوره در بخش انتهایی مو سر، زبری و مواردی از این قبیل اشاره کرد. اسپری دو فاز به عنوان یک محصول محافظتی در برابر حرارت و سایر موارد آسیب زننده به مو سر، به صورت لایه ای مو ها را در بر می گیرد.

ترکیبات سازنده سرم دو فاز مو

عمده مواد سازنده اسپری دو فازمو، سیلیکون ها هستند. علاوه بر سیلیکون ها در برخی محصولات کراتین و سایر عصاره های گیاهی نیز به کار می رود. وجود این مواد در ترکیبات اسپری، به نرم کردن و تقویت هر چه بیشتر مو سر کمک می کند. به علاوه چربی ایجاد شده به واسطه استفاده از اسپری بر روی مو سر، برخلاف سایر روغن ها و ژل ها چسبندگی ایجاد نمی کند و بلافاصله جذب مو سر می شود.

برخی از این سرم های دو فاز، دارای روغن جوجوبا و ویتامین E هستند. این مواد دارای خاصیت آنتی اکسیدانی هستند و به این شکل به ایجاد اسید های چرب مشابه با آن چه در ساختار طبیعی چربی پوست و مو سر انسان وجود دارد، کمک می کنند.

اسپری دو فاز مو، در انواع و برند های مختلف در بازار موجود است و هر یک دارای عصاره های مختلف و منحصر به فردی است. به طور کلی این اسپری ها عمدتا از ترکیبات گیاهی تشکیل شده اند. به این صورت از آن ها به عنوان ماده مغذی و تقویت کننده مو سر نیز استفاده می شود. حضور این ترکیبات گیاهی در ساختار اسپری، به افزایش حجم و ضخامت تار های مو سر، افزایش رطوبت رسانی به پوست و مو سر، محافظت از ریشه مو و مواردی از این قبیل کمک می کنند.سرم دو فاز مو سر

کاربرد سرم های دو فاز مو

این محصول، در انواع و برند های مختلف در بازار موجود است و هر یک دارای عصاره های مختلف و منحصر به فردی است. به طور کلی این اسپری ها عمدتا از ترکیبات گیاهی تشکیل شده اند. به این صورت از آن ها به عنوان ماده مغذی و تقویت کننده مو سر نیز استفاده می شود. حضور این ترکیبات گیاهی در ساختار اسپری، به افزایش حجم و ضخامت تار های مو سر، افزایش رطوبت رسانی به پوست و مو سر، محافظت از ریشه مو و مواردی از این قبیل کمک می کنند.

از جمله فواید دیگر استفاده از سرم دو فاز، به جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن به دنبال استفاده از ابزار حرارتی از جمله سشوار ، جلوگیری از کاهش یا از دست رفتن چربی و رطوبت مو سر، افزایش رطوبت رسانی به پوست و مو سر، ایجاد حالت درخشندگی و شادابی در مو سر و مواردی از این دسته می توان اشاره کرد.استفاده از سرم های دو فاز، برای مو های موج دار پس از شست و شو آن ها، از وز شدن موها جلوگیری می کند و فر یا موج مو ها را جذاب تر نشان می دهد. نتیجه استفاده از این اسپری، جبران چربی های ضروری از دست رفته پوست و مو سر، نرمی پوست و مو سر و بازگشت شادابی و درخشندگی به مو سر می باشد.

نحوه استفاده از سرم های دو فاز مو سر

همان طور که می دانید اسپری دو فاز، ظاهری شفاف و دو رنگی دارند. در واقع بخشی از مواد در قسمت انتهایی محصول ته نشین شده است. به همین منظور قبل از استفاده باید آن را به طور کامل تکان دهید تا تمام قسمت های آن هم رنگ شود و مواد سازنده آن در سراسر ترکیب به طور یکنواخت پخش شود.

این اسپری برای هر دو نوع مو خیس و خشک قابل استفاده است. با این حال توصیه می شود در صورت استفاده از ابزار های حرارتی، قبل و بعد از آن ها از اسپری استفاده شود. چرا که حرارت تا حدی مواد را از بین برده و مواد زیادی بر روی مو ها باقی نمی ماند. به همین دلیل نیاز به اسپری مجدد سرم بر روی مو سر احساس می شود.سرم دو فاز مو سر

استفاده از آن قبل سشوار نیز به حالت گیری بهتر مو ها کمک می کند. بنابراین در صورت حرارت دادن مو ها استفاده از این اسپری در قبل و بعد از مواجهه با حرارت توصیه می شود. چنان چه مو های شما خشک و آسیب دیده است، بهتر است بعد از هر بار شست و شوی مو ها، پیش از شانه کردن مو مرطوب خود، از سرم مو دو فاز استفاده کنید. به این صورت شانه مو سر تسهیل می شود و از آسیب مو سر جلوگیری می شود. به علاوه ترکیبات اسپری، مو سر شما را نرم و ابریشمی می کند.

بهترین سرم های دو فاز مو سر

بهترین سرم های دو فاز مو، محصولاتی هستند که ترکیبات سازنده آن ها مواد طبیعی و گیاهی باشد. به این صورت احتمال بروز حساسیت ها کم می شود. به این شکل املاح معدنی، پروتئین ها و سایر مواد مغذی مورد نیاز مو تامین می شود و مو های شما تقویت شده و درخشندگی و شادابی در آن نمایان می شود. در ادامه برخی از بهترین سرم های دو فاز مو در انواع برند های داخلی و خارجی را به شما معرفی می کنیم.

بهترین برند های تولید کننده سرم مو دو فاز:

سرم دو فاز مو گلیس

این محصول به شکل اسپری تولید شده است و ساخت کشور آلمان می باشد. سرم مو گلیس، با 200 میلی لیتر حجم، برای تقویت، درخشندگی و نرمی مو های سر به کار می رود. این اسپری فاقد ویتامین و عصاره است و برای مو های خشک و آسیب دیده مناسب است.

سرم دو فاز مو گلیس

سرم دو فاز مو یانسی

سرم دو فاز یانسی، دارای عصاره های متنوع است و هر یک از انواع آن، بو و خواص منحصر به فردی دارد. حجم این محصول 100 میلی لیتر است و برای انواع مو ها مناسب است. اسپری مو دو فاز یانسی ساخت کشور اسپانیا است و برای حالت دادن و ترمیم و تقویت مو سر به کار می رود.

سرم دو فاز مو یانسی

سرم دو فاز مو فرش فیل

سرم دو فاز فرش فیل، محصولی مناسب برای ترمیم مو های آسیب دیده است. این محصول دارای حجم 400 میلی لیتر است و به دلیل وجود عصاره کراتین در ساختار آن دارای خاصیت نرم کنندگی فراوان است. این محصول نیز ساخت کشور اسپانیا است و به عنوان آبرسان و نرم کننده مو سر کاربرد دارد.

نوع دیگر سرم مو فرش فیل با عصاره روغن آرگان، جهت آبرسانی و نرم کنندگی مو های مجعد و وز به کار می رود. سایر مشخصات این محصول نیز مانند مدل دیگر آن است که در بالا به آن اشاره شده است.

سرم دو فاز مو یانسی

از جمله برند های پر فروش ایرانی در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سرم دو فاز مو مارال

همان طور که می دانید، سرم مو مارال ساخت کشور ایران است. این برند دارای عصاره ها و ترکیبات گیاهی متنوع است و هر یک برای نوع خاصی از مو ها مناسب است. یکی از انواع اسپری های مارال، سرم دو فاز مدل روغن آرگان است. این محصول همان طور که از نامش مشخص است، دارای عصاره رو غن آرگان می باشد.

به علاوه اسپری مارال ویتامین های گروه ب خصوصا ویتامین B5 را نیز در ترکیبات خود دارد. به این صورت به نرم کردن، آب رسانی، ترمیم و تقویت، براق کنندگی، حالت دهی مو سر و موارد دیگری از این دسته، کمک می کند.

سرم دو فاز مو مارال

سرم دو فاز مو کریستال

سرم دو فاز کریستال، یکی دیگر از برند های ایرانی سازنده اسپری مو سر است. این محصول فاقد عصاره و ویتامین است و عمدتا برای مو های آسیب دیده یا رنگ شده به کار می رود. حجم این سرم، 250 میلی لیتر است. لازم به ذکر است که برخی از مدل های دیگر این برند دارای عصاره روغن آرگان هستند و به این صورت برای تقویت و درخشندگی بیشتر مو سر مناسب هستند.

سرم دو فاز مو کریستال

سرم مو سر دو فاز ریماز

سرم مو ریماز نیز ساخت کشور ایران بوده و برحسب مواد سازنده برای انواع مو ها مورد استفاده قرار می گیرد. این گروه عمدتا فاقد عصاره و ویتامین هستند و در حجم های 250 میلی لیتر به بازار عرضه می شوند.

 

سرم مو سر دو فاز ریماز

سرم دو فازمو سر فورمس

یکی از برند های معتبر در زمینه سرم های دو فاز، برند فورمس نام دارد. این برند طیفی از محصولات با کاربرد های متنوع را در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی خصوصا در رابطه با سلامت و زیبایی مو سر به بازار عرضه کرده است. از جمله پر فروش ترین محصولات فورمس در زمینه مو، به مجموعه اسپری های دو فاز آن می توان اشاره کرد.

این محصولات همگی در حجم  200 میلی لیتر تولید می شوند و استفاده از آن ها، نیازی به آبکشی ندارد. در ادامه سه نوع از پر فروش ترین سرم های دو فاز فورمس را به شما عزیزان معرفی خواهیم نمود. نکته مهمی که در رابطه با برند فورمس وجود دارد، این است که تمامی محصولات این شرکت دارای مجوز از سازمان غذا و دارو هستند.

سرم دو فاز مو سر فورمس

سرم دو فاز کراتینه فورمس

این سرم سبز رنگ، مخصوص مو های معمولی است. ترکیبات سیلیکنی و مغذی به کار رفته در این محصول به تقویت مو سر کمک می کند. به علاوه عصاره کراتینی موجود در آن، باعث نرمی و لطافت هر چه بیشتر مو ها می شود. افزایش شادابی و درخشندگی، ترمیم مو های آسیب دیده و مواردی از این دسته از جمله فواید استفاده از سرم دو فاز مو سر کراتینه فورمس هستند.

 

سرم دو فاز مو سر کراتینه فورمسسرم دو فاز فورمس مخصوص مو های رنگ شده

سرم مو فورمس آبی رنگ، به صورت اختصاصی برای مو های رنگ شده مورد استفاده قرار می گیرد.  این سرم برای جلوگیری کردن یا ترمیم آسیب های احتمالی ایجاد شده به واسطه رنگ کردن مکرر مو ها به کار می رود. در کنار تمامی ویژگی های مشابه مدل سبز رنگ اسپری دو فاز مو سر، این محصول به تثبیت هرچه بیشتر رنگ مو نیز کمک می کند.

سرم دو فاز مو سر فورمس مخصوص مو های رنگ شده

سرم دو فاز فورمس ضد مو خوره

سرم مو فورمس ضد مو خوره، برای جلوگیری و ترمیم مو خوره های ایجاد شده در مو خصوصا در قسمت انتهایی مو های بلند خانم ها مناسب است. این سرم دو فاز، هم چنین دارای عصاره کراتینی نیز می باشد، که به نرمی و شادابی هرچه بیشتر مو سر شما کمک می کند. با توجه به مشکلات همیشگی خانم ها با مو خوره های ایجاد شده در مو سر خصوصا مو های بلند، این محصول جز پر کاربرد ترین و پر طرفدارترین سرم های دو فاز مو می باشد.

همچنین بخوانید درباره فروشگاه اینترنتی ماتیک

سرم دو فاز فورمس ضد مو خوره

فروشگاه اینترنتی ماتیک

مجموعه ماتیک دارای محصولات متنوع و اورجینال در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد، شعار مجموعه ” از انتخاب تا تحویل فقط با یک کلیک ” در جهت ارائه خدمات سریع به مشتریان می باشد، مجموعه آرایشی و بهداشتی ماتیک تنها مجموعه ای است که بعد از مشاوره دادن به مشتریان و ارسال کالا این امکان را به شما عزیزان می دهد که به نا به هر علتی از محصول راضی نبودید، محصول را پس گرفته و مبلع شما را عودت دهد.

شما عزیزان می توانید بهترین لوازم بهداشتی و آرایشی را با قیمت مناسب و کیفیت عالی را از فروشگاه اینترنتی ماتیک ،بخواهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *